Dane Techniczne

Separatory Powietrzne

Pomimo relatywnie niedużych rozmiarów separatory DIPLOMAT charakteryzują się bardzo dużą separator powietrznywydajnością i wysokim stopniem oczyszczania. System czyszczenia dzięki poruszającemu się do góry strumieniowi powietrza umożliwia oddzielenie zanieczyszczeń o mniejszym ciężarze lub większej objętości.

Efektywność czyszczenia min. 92%

Opis działania separatora DIPLOMAT

Przez rurę wlotową zanieczyszczone ziarno dostaje się do wnętrza separatora. W jego dolnej części separator powietrzny R14obracający się talerz rozprowadza ziarno równomiernie po komorze urządzenia. Znajdujący się na górze silnik napędza wentylator który wywołuje strumień powietrza zasysający lżejsze zanieczyszczenia i kieruje je do wylotu poprzez zawór dławiąco – regulacyjny. Oczyszczone ziarno spada na dół przez kosz wylotowy. Na wylocie za zaworem zanieczyszczenia powinien wyłapywać cyklon. Jest on również do nabycia w naszej firmie. Zawór dławiąco-regulacyjny pozwala zależnie od rodzaju materiału czyszczonego zwiększać lub zmniejszać szybkość czyszczenia.

Do pobrania:

Separatory-instrukcja.pdf
Anglojęzyczna instrukcja separatorów powietrznych R15 do R60
797 K
  

 

 

Zapraszamy do zakupów lub przeglądania asortymentu. Zarejestrujesz się automatyczne na ostatnim etapie przed płatnością.
Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników.
Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje Politykę prywatności. Zamknij